Aslı Enver ile Murat Boz neden ayrıldı?

0
221
Aslı Enver ile Murat Boz neden ayrıldı?

Haftasonu magazin dünyası şok bir haber ile sarsıldı. 2,5 yıldır birlikte olan Aslı Enver ve Murat Boz’un anı bir karar ile yollarını ayırdığı iddia edildi. Şimdi herkesin merak ettiği soru ise Aslı Enver ve Murat Boz’un neden ayrıldığı.

Magazin dünyasının en yakıştırılan çiftlerinin başında gelen ve evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Aslı Enver ve Murat Boz cephesinden haftasonu üzücü haber geldi. İkilinin yollarını ayırdıkları magazin kulislerinde kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Hayranlarının birbirine çok yakıştırdığı Aslı Enver ve Murat Boz’un evlilik nedeniyle ayrıldıkları konuşuluyor.

2,5 yıldır birlikte olan, geçen yıl 7 aylık bir ayrılıktan sonra tekrar bir araya gelen Aslı Enver ve Murat Boz bu sefer söylenen o ki yollarını kesin olarak ayırdı. Ayrılığa neden olarak da Aslı Enver’e evlilik konusunda söz veren ancak bunun için henüz bir adım atmayan Murat Boz’un tavrı gösteriliyor. Aslı Enver’in bir an önce evlenip çocuk yapmak istemesi buna karşın Murat Boz’un evliliği ağırdan alması ilişkiyi bitirdi. Aslı Enver haftasonu Murat Boz ile birlikte yaşadığı evden eşyalarını toplayıp taşındı.

Çiftten henüz resmi bir açıklama yapılmasa da ayrıldıklarına kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz