Demet Akalın’dan Kerimcan Durmaz’a cevap

0
96
Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a cevap

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gönderme yapan eski dostu Kerimcan Durmaz’a ağır cevap verdi.

Bir zamanların yediği içtiği ayrı gitmeyen iki kankası Demet Akalın ve Kerimcan Durmaz’ın arası, fenomen Kerimcan Durmaz’ın uçak tuvaletinde ahlaksız görüntülerinin çıkmasından sonra açılmış, Demet Akalın Kerimcan Durmaz ile bütün arkadaşlığını bitirmişti. Uygunsuz görüntülerin basına yansımasından sonra Amerika’ya giden Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde alışveriş yaptığı bir mağazada daha önce Demet Akalın’ın giymiş olduğu Gucci markasına ait eşofmanın fotoğrafını yayınladı. Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı fotoğrafı “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani” yorumu ve kusma emojisi ile paylaşan Kerimcan Durmaz’ın bu hareketi olay olmuş ve eski dostu Demet Akalın’a gönderme şeklinde yorumlanmıştı.

Olay sonrası Demet Akalın’dan beklenen cevap geldi. Şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden Ben Fero’nun “Arkadaş” adlı şarkısının bir bölümünü paylaştı. Paylaşımını “Çok açılma yavaş… G.t olana yok dost ya da arkadaş” notuyla yayınladı.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz