Fikret Orman evleniyor

0
205
Fikret Orman evleniyor

Beşiktaş’ın eski başkanı Fikret Orman Tuğba Coşkun ile evleniyor. Beşiktaş’ın çapkınlıkları ile ünlü başkanı Fikret Orman bu sefer durulacak gibi.

İddiaya göre Fikret Orman bir süredir birlikte olduğu Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun ile evlenecek. Tuğba Coşkun ile Fikret Orman’ın ilişkisi bir sene önce sürpriz şekilde başlamıştı. Yine söylenen o ki sürpriz şekilde başlayan bu ilişki evlilikle taçlanmak üzere. Geçtiğimiz hafta 10 günlük Miami, Meksika ve Küba’yı kapsayan bir tatile çıkan sevgililer evlilik kararı aldı.

Yine iddialara göre Fikret Orman bu tatili sevgilisi Tuğba Coşkun’a evlenme teklif etmek için organize etti. İddiaya göre çift yeni yılın ilk aylarında sade bir tören ile dünya evine girecek. Fikret Orman ilk evliliğini Sedef Orman ile yapmış, bu evlilik 2012 yılında bitmişti. Tuğba Coşkun ise magazin basının en çok konuştuğu evliliklerden birine imza atıp, hayatını Mehmet Ali Erbil ile birleştirmişti. Bu evlilikten Ali Sadi adında bir oğlu bulunan Coşkun’un, Mehmet Ali Erbil ile evliliği 2010 yılında boşanma ile sonuçlanmıştı.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz