Google Pixel 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

0
87
Google Pixel 4 hakkında yeni bilgiler

Google’ın merakla beklenen yeni telefonu Pixel 4 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Örneğin telefonun turuncu renkli versiyonu sınırlı sayıda üretilecek.

Henüz resmen tanıtılmadan özelliklerine neredeyse tamamen hâkim olduğumuz telefon Pixel 4’ün yeni özellikleri sızmaya devam ediyor. Yeni gelen bilgilere göre Pixel 4’ün mercan rengi sadece ön siparişler için üretilirken Pixel 4 alanlara bir takım promosyonlar verilecek.

Webtekno’nun aktardığı bilgilere göre, Pixel 4 hakkında daha önce hiç duymadığımız özelliklerle beraber bir anlaşmanın detayları ortaya çıktı.

Mercan ve turuncu renklerine dikkat

Ishan Agarwal ve Brandon Lee’nin paylaştığı yeni görüntülere göre Pixel 4, önceki tasarımlarla birebir aynı. Yeni görüntülerde dikkat çeken bir ayrıntı ise telefonun üç farklı renkte görülmesi. Lee’nin açıklamasına göre birkaç aydır gördüğümüz mercan rengi veya turuncu renk, aslında sınırlı sayıda ön sipariş için üretildi. Bu nedenle bu renk bir Pixel 4 isterseniz elinizi çabuk tutmak zorunda kalacaksınız.

ABD’den 9to5Google ise Google One uygulamasında, Pixel 4 satın alan herkesin Google’dan üç ay boyunca ücretsiz bulut depolama alanı alabileceğini ortaya çıkaran yeni kodlara ulaştı. Bu durum telefonun satışlarını artırmak için iyi bir yöntem gibi görünüyor. Reddit’te yayınlanan ve Android Central tarafından da haberi yapılan bilgiye göre İngiltere’deki üç operatörden birinden ön siparişle birlikte Pixel 4 aldığınız takdirde promosyon olarak bir HP Chromebook 14’ün sahibi oluyorsunuz.

5,7 inç ekrana ve 16 MP + 12 MP iki arka kameraya sahip olan Pixel 4 ile birlikte 6,3 inç ekrana sahip olan Pixel 4 XL modelleri, 15 Ekim günü resmen tanıtılacak. Bu görkemli cihaz resmen piyasaya çıktığında haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeyi unutmayın.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz