Meghan-Harry çifti Birleşik Krallık’tan taşınıyor mu?

0
87
Meghan-Harry çifti Birleşik Krallık'tan taşınıyor mu?

İngiltere Kraliyet tahtının veliahtı Prens William’la dünya evine giren Kate Middleton‘ın, İngiltere tahtının altıncı sıradaki varisi Prens Harry’nin eşi Meghan Markle‘a “Her kraliyet üyesi zaman zaman kötü dönemlerden geçer ama hatalarımızdan ders çıkarmak ve ilerlemek gerekir” diyerek bir tavsiyede bulunduğu İngiliz magazin muhabirleri tarafından basına sızdırıldı.

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın, oyunculuk kariyerine son veren ve zor zamanlar yaşayan Meghan Markle’a tavsiyelerde bulunduğu öğrenildi.

38 yaşındaki Sussex Düşesi Meghan Markle yakın zamanda eşi Prens Harry ile çıktığı Afrika turunu anlatan belgeselde sunucuya “Nasıl olduğumuz sorduğunuz için teşekkür ederim. Bugünlerde iyi olup olmadığımı soran çok insan yok,” dedi.

“Bunun hiçbir zaman kolay olacağını düşünmedim, ama en azından adil olacağını düşünmüştüm ve kabullenmesi gerçekten zor olan da bu.”

Alınan diğer duyumlara göre Prens William ve Kate Middleton başta olmak üzere, Harry-Meghan çiftinin Birleşik Krallık topraklarının dışında yaşamalarını engellemek için her şey yapılıyor.

Kaynak: Daily Mail, Instyle

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz