Ana Sayfa Teknoloji

Teknoloji

iPhone 11’lerin Türkiye satış fiyatları belli oldu

Milyonlarca kullanıcısı olan teknoloji devi Apple, yeni modelleri iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'in Türkiye satış fiyatını Apple...

Oppo Reno 2 ve Reno 2Z’nin Türkiye fiyatı belli oldu

Telefon kullanıcılarının çıkmasını büyük merakla bekledikleri OPPO telefonlar satışta. OPPO Reno 2 ve Reno 2 Z’nin Türkiye fiyatları sırasıyla 5.599 TL ve...

Apple Çin’de zor durumda

Çin, Apple’ın üçüncü büyük pazarı. Apple’ın Çin’i gözden çıkarması mümkün değil. Daha önce Quartz News aplikasyonunu Çin’de illegal...

Google yeni kulaklıklarını duyurdu: Pixel Buds 2

Google bugün yeni 2 telefonuyla birlikte bir de kablosuz kulaklık duyurdu. Pixel Buds 2 adındaki kulaklığın 2020'nin bahar aylarında piyasada olması bekleniyor.

Google Pixel 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

Google'ın merakla beklenen yeni telefonu Pixel 4 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Örneğin telefonun turuncu renkli versiyonu sınırlı sayıda üretilecek.

Merakla beklenen Xiaomi Resmi 8 satışa çıkıyor

Dünyanın en kısa sürede en büyük sıçramayı yapan teknoloji şirketi olarak ünlenen Xiaomi merakla beklenen Xiaomi Redmi 8 modelini satışa çıkarıyor.

Toyota’nın yapay zekalı fütüristik otomobili Toyota LQ

Elektrikli ve otonom sürüş özellikleriyle otomobiller farklı bir geleceğe doğru evrilirken bu konuda büyük yatırımlarda bulunan Toyota da yeni konseptiyle karşımızda.

Huawei Mate 20 Pro için yeni Android güncellemesi

Amerika'nın Çin merkezli teknoloji devi Huawei'ye uyguladığı Android yasağı hala tartışılmaya devam ederken Mate 20 Pro için yeni Android güncellemesi müjdesi geldi.